Nowe osiedle w Grudziądzu

Dębowe Wzgórze jest nowoczesną dzielnicą mieszkaniową wraz ze wszystkimi udogodnieniami, jakich życzą sobie obecnie mieszkańcy. Liczni specjaliści w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz architekci pracowali nad stworzeniem wyjątkowego projektu.

Ładne działki z przestronnymi domami, znakomita sieć dróg, przestrzeń parkingowa, chodniki dla pieszych i ścieżki rowerowe oraz dbałość o bezpieczeństwo- połączenie tych elementów składa się na wyjątkowość tego projektu. Oczywiście nie zabraknie placów zabaw, ani terenów zielonych. Osiedle będzie składało się z różnego rodzaju zabudowy, jednorodzinnej wolnostojącej, szeregowej a także wielorodzinnej.

Projekt opracowany został w myśl lokalizacji niższej zabudowy (jednorodzinnej) w centrum osiedla po zabudowę wyższą (wielorodzinną) na wschodnim i zachodnim krańcu. W ramach wszystkich etapów powstanie łącznie około 400 lokali mieszkalnych. Cały projekt będzie realizowany w ośmiu etapach do około 2030 roku.

Dla osób ceniących indywidualne projekty oferujemy działki na sprzedaż z możliwością samodzielnej budowy, zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Więcej informacji w siedzibie firmy- Zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się do naszej listy i otrzymuj informacje o naszych inwestycjach

Copyright © 2018 Heutink Poland - Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja: Studio113